STROJE SPORTOWE, stroje pikarskie

EXCLUSIVE SPORT - stroje sportowe, piłkarskie, akcesoria sportowe, piłki

Firma Exclusive Sport powstała aby dostarczać Państwu profesjonalne artykuły i akcesoria sportowe - m.in. stroje sportowe renomowanych firm, których znaczącą część stanowią stroje piłkarskie.

Stroje sportowe to kolejny ważny profil działalności naszej firmy. Podobnie jak w przypadku pucharów, postanowiliśmy współpracować z najlepszymi i sprawdzonymi firmami produkującymi odzież sportową, obuwie sportowe oraz akcesoria sportowe.

Przez cały okres naszej działalności staramy się rozwijać nasz asortyment wprowadzając, oprócz oferty pucharów i strojów sportowych, również usługi powiązane z naszą działalnością oferując m.in. profesjonalne nadruki na zakupionych w naszej firmie strojach.

W naszej ofercie znajdą Państwo stroje sportowe renomowanych firm takich jak Patrick, Colo, Legea czy Mizuno. Polecamy również obuwie sportowe, akcesoria sportowe oraz szeroki wybór piłek.

Na osobnej stronie PUCHARY - Exclusive Sport - puchary, statuetki, medale, patery dostępna jest bogata oferta trofeów sportowych firmy Sartor.

Miastem, w którym znajduje się nasza główna siedziba, jest Gdańsk, jednak obsługujemy również zamówienia wysyłkowe oraz posiadamy oddziały i zaprzyjaźnione firmy w całej Polsce. W przypadku Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia ale również okoliczne miejscowości jak Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański i inne) istnieje możliwość umówienia się na spotkanie.


Exclusive Sport Sp. z o.o.
ul. Śląska 39a, 80-379 Gdańsk
tel. (58) 306 57 68, (501) 724 774
e-mail: kontakt@sportowiec.com

czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00